رونمایی از محصول کنترل پروژه هوشمند آنلاین SmartRPMS

در 24 خرداد سال 1399 از محصول کنترل پروژه هوشمند آنلاین گروه نرم افزارهای سازمانی بیتا رونمایی شد. این محصول با لحاظ قابلیت ها و امکانات مختلف مورد نیاز در مدیریت آنلاین پروژه ها، سعی در فراهم کردن امکان کنترل هوشمند پروژه ها را فراهم می کند. در این محصول قابلیت های مختلفی همچون مدیریت منابع انسانی، مدیریت خرید و تدارکات و هزینه های پروژه ، مدیریت فروش، مدیریت بازاریابی و دسترسی به تنوعی از گزارشات سیستمی کاربردی لحاظ شده است.
از جمله قابلیتهای ارزشمند این محصول امکان دسترسی به تماس های ویدئویی و صوتی از طریق مرورگر وب بدون نصب هر گونه نرم افزار ، دسترسی به اتاق های تماس های ویدئو کنفرانس و سرویس های برودکستیبنگ با هدف کاربرد آموزشی یا ارائه مطالب برای سمینار و کنفرانس می باشد.

به منظور فراهم شدن آسان دسترسی به این محصول و در صورتی که نگهداری و راه اندازی این سرویس در محل شرکت شما برای تان هزینه داشته یا افراد متخصصی برای نگهداری این سرویس در اختیار ندارید، می توانید نوع دسترسی به سرویس ابری این محصول را انتخاب کرده و هزینه های آن را به صورت دوره های سه ماهه، شش ماهه یا سالیانه پرداخت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر به اطلاعات مندرج در بخش محصولات شرکت مراجعه نمایید.
اشتراک گذاری :

ثبت نظر جدید

 نظر شما با موفقیت ارسال شد. با تشکر   به روزرسانی
خطا: لطفاً مجدداً سعی نمایید