رونمایی از محصول مدیریت زیرساخت فیزیکی مرکز داده SmartDCIM

  • رونمایی از محصول مدیریت زیرساخت فیزیکی مرکز داده SmartDCIM
  • 2D
  • 3d
  • asset-report
  • health-floormap
  • health-floormap2
  • dashboard
  • connectivity
SmartDCIM سامانه مدیریتی تحت وب برای مدیریت کلیه زیرساخت فیزیکی مراکز داده (Data Center Infrastructure Managment) است که مبتنی بر تکنولوژی و فناوری روز یکی از معتبرترین سیستم های DCIM دنیا بومی سازی و پیاده سازی شده است.
این محصول با دارا بودن ماژولهای مدیریتی همچون دارایی (Asset Managment)، مدیریت تغییرات (Work Flow and Change Managment)، مدیریت انرژی (Energy Managment)، مدیریت ظرفیت (capacity Managment) ، مدیریت برق (Power Managment) ، مدیریت رخدادها و وقایع (Event Managment)، مدیریت گزارشات (Report Managment) با هدف فراهم کردن امکان برنامه ریزی، اجرای بهتر وظایف تیم های راهبری و نگهداری، آنالیز مشکلات، تحلیل و تصمیم گیری مناسب در شرایط مختلف و همچنین برآورد و پیش بینی نیازمندی های آتی در مراکز داده (Data Center) پیاده سازی می شود.
لازم به ذکر است توانمندی و کارآمدی این نرم افزار در شبیه سازی سه بعدی تجهیزات مراکز داده مبتنی بر نقشه های پایه اتوکد یا Visio یکی از مهمترین قابلیتهای آن است که امکان ردگیری و بررسی وضعیت تمامی تجهیزات ، محل قرارگیری، ظرفیت در اختیار ، چیدمان موجود را در سطح پورتهای شبکه فراهم می کند. به نحوی که ارتباطات کابل های مختلف شبکه و برق بین تجهیزات  و همچنین مسیرهای کابل های برق به شکل سه بعدی در سطح مرکز داده در اختیار می باشد. از این رو کاربران علاوه بر دسترسی های به اطلاعات و جزئیات از سطح کلان اتاق ها و رک های مرکز داده، می توانند وضعیت ارتباطات را تا سطح پورتها  به شکل سه بعدی رصد و مشاهده کنند.
با توجه به نسخه توسعه یافته این محصول بومی شده و همچنین توسعه مداوم و کتابخانه تجهیزات آن که در حال حاضر شامل بیش از 30،000 عنوان رکورد از مشخصات و جزئیات کامل دستگاه های معتبر و معروف کارخانه های تولید کننده تجهیزات در سطح جهان است، پشتیبانی و به روزرسانی نرم افزار به عنوان یکی از توانمندی های مهم و ارزش افزوده برای این محصول محسوب می شود.
اشتراک گذاری :

ثبت نظر جدید

 نظر شما با موفقیت ارسال شد. با تشکر   به روزرسانی
خطا: لطفاً مجدداً سعی نمایید